Український віце-прем’єр нагрубив користувачам Facebook

Український віце-прем’єр Борис Колєсніков, що являється також і міністром інфраструктури країни, відверто нагрубив користувачам мережі Facebook у відповідь на те, що ті почали скаржитися на нещодавно запущені в Україні електропоїзди Hyundai. Користувачі соціальної мережі вказали міністрові на недоліки курсування потягів, за що Колєсніков назвав їх юлеботами і лошками.

Зокрема, переписуючись з автором репортажу Романом Шрайком, що освітлював перший рейс електропоїзда, віце-прем’єр назвав його лівим ботом. Колєсніков написав, що учора на маршрут Hyundai Київ-Харків були розпродані усі квитки другого класу. Отальним юлеботам в неділю продали 3000 квитків, пише міністр. Економте свою жовч, оскільки вона вам знадобиться ще, порадив Колісників.

Раніше вже повідомлялося, що новий електропоїзд Hyundai, що їхав по напряму Київ-Харків, запізнився у своєму першому ж рейсі. Пасажири, що їхали в цьому потягу, нарікають на велику кількість незручностей і різних недоліків, і говорять, що салон був завантажений лише наполовину.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.